Bilgilendirme
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/news-kalo/17-06-2014/biatlon

ВЕТЕРАНИТЕ БИАТЛОНИСТИ ОТ БАНСКО ОТКРИХА НОВИЯ СЕЗОН ПО БИАТЛОН

• ПДФ

При много добра организация и с участието на над 100 състезатели се проведе Държавното първенство по летен биатлон в гр.Троян. Ветеранският клуб бе представен и при мъжете и при жените. След изключително прецизната прострелка от треньора Георги Джолев, първи в надпреварата се включиха жените в състав: Марияна Думанова, Ирена Гълъбова и Радка Попова. С изключителен хъс и прецизна стрелба триото биатлонистки се пребори в квалификациите и се класира за финала, където абсолютно изненадващо за всички спечелиха златните медали и купи.

Мъжкият състав – Георги Златев, Христо Воденичаров и Иван Кехайов също се пребориха в квалификациите и на финала завоюваха престижното шесто място. Така ветеранският клуб от гр. Банско записа една нова успешна стъпка в своето развитие.

След ветераните, нов връх записа и сега действащият отбор по биатлон при награждаването за купа „България” за сезон 2013/2014 година. При мъжете купа „България” завоюва Иван Златев, а на второ място бе Красимир Анев, на трето място - Владимир Илиев и четвърти стана Михайл Клечоров.

Васил Чорбаджиев, Димитър Парталов, Димитър Златев и Лазар Кехайов заеха съответно шесто, седмо, девето и десето място.

При жените Дафинка Коева зае четвърто място, а Райна Коюва – шесто място.

При девойките Даниела Кадева зае второ място, а Гергана Гишова – четвърто място.

Накрая на награждаването, президента на Българската федерация по биатлон – Екатерина Дафовска връчи възпоменателни плакети в знак на благодарност за постигнати успехи с националния отбор по биатлон на Михайл Клечоров и на Мирослав Кенанов, като им пожела успех в бъдещите начинания.

biatlon-001

{gallery}news-kalo/17-06-2014/biatlon{/gallery}

Банер

Предстоящи събития

Няма събития
Вие сте тук:

Използваме "бисквитки", за да подобрим уебсайта и опита ви, когато го използвате. Бисквитките, използвани за основната работа на сайта, вече са заредени. За да научите повече за "бисквитките", които използваме и как да ги изтриете, вижте нашите Условия за защита на личните данни.